Walentynki w

Środowiskowym Domu Samopomocy w Sławnie

Rozdarte serce” to motto przewodnie programu walentynkowego zorganizowanego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sławnie, niewątpliwie zostanie na długo w pamięci wszystkich biorących udział w tej wspaniałej zabawie.

W programie zaplanowano liczne konkursy związane z Walentynkami m.in.układanie puzzli „Amorek”, w którym prym wiodły panie, przysłowia o miłości, znane pary, rozdarte serce, taniec z sercem. Panowie przygotowali panią konkurs „Postacie bajkowe: Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, natomiast panie odwdzięczyły się konkursem znajomości zawodów dla panów: kowal, drwal i kelner. Wybrano najsympatyczniejszego kolegę i najsympatyczniejszą koleżankę oraz najbardziej „całuśnego chłopaka”.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą aktywnością, kreatywnością oraz poczuciem humoru. Konkursy wzbudziły wiele emocji, zaangażowanie i uśmiech malował się na twarzach wszystkich uczestniczących w zabawie.

Uczestnicy otrzymali od listonosza w poczcie walentynkowej serce z sentencją miłosną. Następnie wzięli udział w zabawie tanecznej i poczęstunku. Rozbawieni i w bardzo dobrych nastrojach zakończyli obchody Dnia Zakochanych.

walentynki-2016-78.jpg [miniatura]

walentynki-2016-76.jpg [miniatura]

walentynki-2016-79.jpg [miniatura]